Број на оглас: 4319260
Објавен на: 06.06.2022, 21:18
1 / 5

Makedonski Brod-Idealen Deloven Prostor na prometna lokacija

2 €
Број на соби:
3
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Друго
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Македонски Брод

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


MyNewHome-PropertySkopje
ИЗДАВАМЕ
Атрактивен Деловен простор на прекрасна локација во Македонски Брод.
Деловниот простор е во непосредна близина на магистралниот пат наспроти реката Треска.
Лоциран е на Приземје со засебен влез и широк излог и широк двор
Квадратура-100м2,
Располага со 2 засебни простории, засебна кујна, 2 Купатила, Прекрасна Тераса.
Просторот е идеален за секаква намена Банка,Ресторан,Маркет, Слаткара и сл.
Просторот зависно од потребата може да биде поделен на 2 дела со 2 засебни влеза.
Подетални информации во врска со цената и просторот можете да ги добиете на следните контакти.

🧒🏻 Velimir 🇲🇰 📞070/369-951
🧒🏻 Zlatko 🇲🇰 📞078/218-306
🏠 MyNewHome-PropertySkopje
✉️ mynewhomemk@gmail.com
✉️ mojotnovdom@gmail.com