Број на оглас: 4319199
Објавен на: 26.07.2022, 12:19
1 / 2

ALUMINIUMSKI BANDAZI ORGINAL ZA (OPEL ASTRA H ZAFIRA I)

200 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2023
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se vo odlicana Sostojba original isa za OPEL
ASTRA H
ZAFIRA I DRUGO
17 Cola sa
KOMPLET 4 broja
Kontak i na viber moze