Број на оглас: 4318173
Објавен на: 13.05.2022, 15:35
1 / 6

Beverly sport touring 350

3.999 € Цената е фиксна
Марка:
Piaggio
Вид:
Туринг
Година:
2017
Модел:
Beverly
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Beverly sport touring
350cc
Abs/asr
Registriran cela godina
Kupen od dynamix
Full servis napraveno , nov kais , nova lamela se novo .. so faktura napraevno na dynamix
spremen za sezona
Tel:076/22/44/33