Број на оглас: 4316672
Објавен на: 20.06.2022, 15:06

Герамиди 2 ден парче

2 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Половни, околу 1500 парчиња по цена од 2 ден парче.