Број на оглас: 4315889
Објавен на: 26.05.2022, 13:00
1 / 12

Golf 5 Odlicen

4 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 TDI
77kw 105ks
2007 godina
5 Brzini
Prva farba 100% (Davam garancija)
230.000 100% (Davam garancija)
Vo golfot ne treba ni 1 den vlog
Poveke info 070988462