Број на оглас: 4313716
Објавен на: 09.05.2022, 14:14
1 / 6

Passat

12.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat r line 2014 god. Parking senzori, navigacija, reg.do 12/2022 so zelen karton