Број на оглас: 4313185
Објавен на: 23.05.2022, 13:00
1 / 1

СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

8 €
Квадратура:
3743 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез на спореден пат (од левата страна на р. Сатеска) кој се поврзува со главниот пат Охрид - Струга. Слика во прилог (нивата – зелена боја, р. Сатеска - сина). Цена: 8 ЕУ/м2.
Tел. 075/450-279