Број на оглас: 4312380
Објавен на: 08.05.2022, 09:06
1 / 1

ХЕМИСКО ПЕРЕЊЕ НА ,РОЛО И ЗЕБРА ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ,

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Хемиско чистење

Вид на оглас: Се продаваhttps://cleandommk.mk/
https://www.facebook.com/CleanDommk/

-ХЕМИСКО ПЕРЕЊЕ НА ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ,РОЛО И ЗЕБРА ЗАВЕСИ,

-ДЛАБИНСКО ХЕМИСКО ВОДЕНО ПЕРЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД НА ТАПАЦИРАН МЕБЕЛ ПО НАЈПРИСТАПНИ ЦЕНИ