Број на оглас: 4306672
Објавен на: 17.05.2022, 13:00
1 / 12

Villa Grkasha

3.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Вид на оглас: Се продава


Поминете незаборавен одмор во луксузна викендица на планина Галичица со панорамски поглед на Охридското езеро, на само 4км од плажа.
Сместувачки капацитет 8лица.
Вилата е на две нивоа.
Приземје со голема дневна која располага со аголна гарнитура(со механизам за спиење), трпезариска маса со 6 столици, камин и фул опремена кујна. Спална соба со брачен кревет прекрасна тераса со панорамски поглед на охридското езеро и една бања. ( 70 квадрати).
Горниот кат располага со еден апартман со брачен кревет, тросед со механизан за спиење, тв.
Една соба со брачен кревет прекрасна тераса со поглет на охридското езеро и галичица и една бања. (60 квадрати површина на кат).
ТВ/Wi-Fi
Подетални информации на тел./вибер/ 070952339