Број на оглас: 4303072
Објавен на: 19.05.2022, 21:37
1 / 3

Plastiki Honda CRF450 2017

40 €
Марка:
Honda
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
2017
Модел:
Crf
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Novi plastiki za Honda CRF 450 2017 zemeni po greska skros novi cena 40 e