Број на оглас: 4296100
Објавен на: 25.06.2022, 22:46
1 / 12

BMW GT 530.D 8G TRONIC 2010 FULL OPREM

1 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2023
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLLATA E KAKO NOVA OT SALLON
ODERZAVANO MNOGU VO PERVEKT SOSTOJBA
UVEZEN OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REG
4 NOVI GUMI
2🗝🗝🗝KLUCA SERVISNA KNISKA
MOZIT I ZAMENA TEL 070 610 177