Број на оглас: 4296058
Објавен на: 19.05.2022, 13:41
1 / 12

Se iznajmuva stan

22.000 МКД Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
53 m²
Греење:
Струја
Спрат:
>15 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2021
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Cevahir sky city

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Nov stan celosno opremen ima zatvoren parking - 1.Cevahir sky city. C blok 19 sprat.