Број на оглас: 4291444
Објавен на: 06.06.2022, 19:05
1 / 8

Manikir (nokti) (gel na prirodni nokti) (nadgradba)

450 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


Маникир кај @Mihaela Nails во Прилеп.

Квалитетно, преубаво, преевтино

Гел на природни нокти. Корекција. Надградба со типсови. Наливни.

073555506