Број на оглас: 4286633
Објавен на: 20.06.2022, 15:06
1 / 8

Yiying 50cc

1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Се продава четиритактен скутер марка Yiying година на производство 2015 со поминати 5000км.Моторот е во топ состојба, пали и на бендекс и на курбла. Без проблем крева до 60км/ч.Можи да се проба и види во секое време. Има уредна документација. Превод одма.