Број на оглас: 4285638
Објавен на: 11.04.2022, 12:42
1 / 7

Lexus RX450h

45.000 € Цената не е фиксна 52.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lexus
Модел:
RX 450
Година:
2016
Гориво:
Хибрид
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2023
Сила на моторот:
242 kw / 329 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam LEXUS RX450H, kupen od salon, so najvisoko nivo na oprema (adaptiven cruise control so line assist, panorama krov, greenje/ladenje na sedista, head up display, golem display, greenje na volan, 360 view camera i senzori, Full Led svetla, Mark Levinson ozvucuvanje) servisiran redovno vo oficijalen servis. Kolata e vo odlicna sostojba i e seuste vo garanten rok.