Број на оглас: 4283942
Објавен на: 24.11.2022, 17:37
1 / 11

Passat 2.0 TDI 140ks

9.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2023
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 2.0 TDI 140ks.
VO ODLICNA SOSTOJBA !
VREDI DA SE VIDI !
Za podetalni informacii na
tel. 071 222 673