Број на оглас: 4261731
Објавен на: 12.06.2022, 21:09
1 / 1

Plac vo Mislesevski Pat !!!

50 €
Квадратура:
10800 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo Mislesevski Pat od 10800 m2,pogoden za izgradba na fotovoltaicna centrala.
Telefon za kontakt: 077760553