Број на оглас: 4256692
Објавен на: 21.06.2022, 08:46
1 / 4

Hidraulicen apkan

7.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hidraulicen apkan 7 metra so makaza za limo secejne na dzuestik mnogu malce koristen skoro nov cena 7500 evra inf 070579722