Број на оглас: 4250904
Објавен на: 25.05.2022, 09:47
1 / 12

AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS SPORTBACK EURO 4

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 GODINA SPORTBACK MODEL EURO 4 произведен 2006 година рачен 5 степен менувач во перфектна состојба 5 врати со најдобриот и најекономичниот дизелски мотор. Увезенo од Италија и е редовно сервисиранo многу чувано домаќински. Возилото е регистрирано до 11.05.2023 (цела година) и направен мал сервис (масло, филтер за масло, филтер за воздух......) со висока опрема за AUDI

УНИКАТНО.....................БРЗО...............................ЕКОНОМИЧНО

- КЛИМATРОНИК
- БОРД КОМПЈУТЕР
- АБС,ЕСП
- 10 x AIRBAG
- ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЛА И РЕТРОВИЗОРИ
- ЦЕНТРАЛНО
- ЕЛЕКТРИЧНО ПОДЕСУВАЊЕ НА СЕДИШТА
- ДВА ФАБРИЧКИ КЛУЧА
- НОВИ ГУМИ DUNLOP

Kолата е во супер возна состојба. Само за сериозни купувачи што сакаат перфeктно домакински чувано AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK MODEL

ДОЗВОЛЕНО ТЕСТ ВОЗЕЊЕ И ПРОВЕРКА СО ВАШ МАЈСТОР СЕРВИСЕР

ПРОСТОР ЗА ДОГОВОР НА ЛИЦЕ МЕСТО ПО ВИДУВАЊЕ НА АВТОМОБИЛОТ

БЕЗ ЗАМЕНИ