Број на оглас: 4250828
Објавен на: 16.06.2022, 13:10
1 / 8

СЕ ПРОДАВААТ АЛУ. ФЕЛНИ СО ГУМИ - 5 x 114,5

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
18
Ширина на бандаж:
8J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
114
Ширина на гума:
215
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВААТ
алу. фелни комплет со гуми - PIRELLI
*** 215-45-18 *** ///// *** 5 x 114,3 ***
- ОРИГИНАЛ фелни за MITSUBISHI OUTLANDER -
- Центрирани и балансирани, спремни за летна сезона -
- Фелните се одлично сочувани, не се криви, не се варени -
* Увоз од CH, не се возени во МК *
__________________
!!! Цена по договор !!!
__________________
- Лице за контакт: -
ЗЛАТКО: 077-662-514
ЗЛАТКО: 077-662-514
ЗЛАТКО: 077-662-514