Број на оглас: 4247082
Објавен на: 25.04.2022, 15:31
1 / 3

Се продава нов павилјон за двор

17.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов неотпакуван павилјон купен од Jysk по цена од 33.000 ден.
Павилјонот е многу квалитетн, нов и не е воопшто користен.
Димензии 300х300 см
Водоотпорен
4 странични панели со заштитна мрежа за инсекти
телефон 075 578 639 Димитар