Број на оглас: 4221930
Објавен на: 30.11.2022, 23:58
1 / 11

jeep grand cheroke 4.7

9.200 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisiran,smenet lanec na motor 700e, novi good year gumi so minusni bandasi 1000e plus lieni bandasi so Ms gumi odlicni,novi klapni za parno,xenon nov,podkrenat okolu 7cm se funkcionalno na nego,prekrasen zvux v8 masinata spie ne se slusa kako raboti