Број на оглас: 4208445
Објавен на: 04.08.2022, 21:43
1 / 7

CITROEN DS4 1.6HDI

8.500 € 8.600 €
Марка:
Citroen
Модел:
DS4
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN DS4 1.6HDI
GOD.2013
114KS
183XXX KM
REGISTRIRAN
SERVISIRAN PRED 2000KM
NAVIGACIA
BLUETOOTH / AUX / SD CARD
TEMPOMAT
KLIMATRONIK
MASAZA NA SEDISTA
NOVI ZIMSKI GUMI
Javete na ovoj broj 070612622