Број на оглас: 4208421
Објавен на: 25.06.2022, 22:46
1 / 12

PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011

3 €
Марка:
Porsche
Модел:
Cayenne
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2023
Сила на моторот:
176 kw / 239 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇨🇭PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011🇨🇭
UVEZENO OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
PERVA REG 01.02.2023
KOMPLET NAPRAEN SERVIS GOLEM
ZA POJKE INFO TEL 070 610 177