Број на оглас: 4206504
Објавен на: 24.06.2022, 14:15
1 / 3

Plac za vikendica

3 €
Квадратура:
1200 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac od 1200m2 vo selo German, opshtina Rankovce.Placot e lociran na mesto vikano Modra Glava i e so pogled prema jug (prema Rankovci),izleguva na pat i ima struja.Vo placot ima bukova shuma.