Број на оглас: 4206486
Објавен на: 24.06.2022, 14:15
1 / 4

Плац во село Герман,Општина Ранковце

3 €
Квадратура:
1200 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац од 1200м2,погоден за викендица,до пат и струја.Плацот е лоциран во место викано Модра Глава,со поглед према југ (према Ранковци).Има букова шума во плацот.