Број на оглас: 4206359
Објавен на: 25.06.2022, 21:57
1 / 7

Magnat pojacalo so vufer

5.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


pojacalo Magnat 2×150Watt / 4 Ohm 1×300 Watt /4 Ohm i wufer