Број на оглас: 4204115
Објавен на: 27.11.2022, 16:36
1 / 4

Se prodava MAN Kiper 6x4

10.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Man Kiper 26 272 1993god.