Број на оглас: 4192946
Објавен на: 22.01.2022, 08:43
1 / 5

2GB DDR3 1333Mhz, 256MB SDRAM

500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


✅ 5 парчиња 2GB DDR3 1333Mhz, 500 денари парче
✅ 1 парче 256MB SDRAM DIMM (GEIL PC133)