Број на оглас: 4191927
Објавен на: 18.01.2022, 01:11
1 / 1

Фискална каса

7.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за Компјутери, ИТ

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова, не користена фискална каса DUNA СЕВЕРЕЦ.