Број на оглас: 4191236
Објавен на: 18.01.2022, 01:09

Tico

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2019
Гориво:
Бензин
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Baram tico za delovi ili motor od tico
Kontakt 071314126