Број на оглас: 4190939
Објавен на: 17.01.2022, 13:00
1 / 12

Mercedes S500 L 4matic

41.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 500
Година:
2015
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
09.2022
Сила на моторот:
335 kw / 455 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od CH 🇨🇭momentalno na BG tablici, bez nikakvi problemi, servisirano se kompletno, polna servisna istorija od oficialen Mercedes Servis, so 4 novi zimski gumi.
Kolata poseduva najvisok nivo na oprema.