Број на оглас: 4188455
Објавен на: 11.01.2022, 15:27
1 / 1

Плац во индустриска зона

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1083 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац во индустриска зона веднаш до Терзи и Дијагонала. Плацот е со излез на пат, и се наоѓа на 100 метри од регионалниот пат од Струмица према Дабиле.

Цена по договор.

тел. 078239615
Тони