Број на оглас: 4185664
Објавен на: 08.01.2022, 15:07
1 / 3

Давам попуст на нови производи од Нептун, Сетек

15.000 МКД
Производител:
Lenovo
Xaрд диск HDD:
160 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
17 инчи и поголеми

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Давам дополнителен попуст од 5 - 8% на нови производи што сакате да ги купите од Нептун, Сетек, Божиновски итн. (производи од поголема вредност - лаптоп, телевизор, фрижидер, шпорет, останата бела техника итн..).
Значи ако производот вреди на пример 30.000 МКД - ќе го земете за 28.500МКД или помалце.
Пред да ги купите само потребно е да ме контактирате.
Понуата важи за оние производи кои се продаваат на рати без камата.

Повеќе информации на тел. 071-257-501