Број на оглас: 4183525
Објавен на: 05.01.2022, 21:17
1 / 3

Opel Corsa

2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2002
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2022
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa 2002
1.0 benzin
Atestiran plinski ured
Klima
Registrirana do 30.11.2022
Kolata e vo odlicna sostojba

076219666
072236837