Број на оглас: 4180528
Објавен на: 10.01.2022, 11:27
1 / 1

Продавам класичен скутер LML (Vespa)

1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Vespa
Вид:
Скутер
Година:
2012
Модел:
LML star delux 150 4t
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава или заменува класичен скутер LML star delux 150 4T (vespa) во ектра состојба