Број на оглас: 4179466
Објавен на: 19.06.2022, 21:18
1 / 12

TOURAN 2.0 TDI 2005/6

45 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇨🇭🇨🇭TOURAN 2.0 TDI 2005/6 🇨🇭🇨🇭
I ARDHUR NGA CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
KRETA TPAGUERA DERI NE NUMRA
MUNDET DHE NDRRIM
TEL 070 439 555