Број на оглас: 4179356
Објавен на: 24.05.2022, 09:12
1 / 11

Vlecna Sluzba, Slep Sluzba, Towing Service

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


**JAKIMOVSKI TRANS**

🚘🔧 SLEP SLUZBA&SERVICE🔧🚘

🇲🇰🇲🇰TRANSPORT NIZ CELA MK🇲🇰🇲🇰

🆘Transport na sekakov vid na patnichki vozila🆘

🆘Transport na lesni tovarni vozila🆘

🆘Transport na osthteteni i neispravni vozila🆘

🔝Transport na prikolki,chamci, gradezni masini🔝

**OTKUP NA VOZILA**

💰 VRSIME NAPLATA I SO FAKTURA💰

📲 077900711📲
📲 077900711📲
📲 077900711📲