Број на оглас: 4171441
Објавен на: 27.06.2022, 10:44
1 / 8

iphone 11 pro max full pack fabricki ne cepkan

559 € Цената не е фиксна
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
11 pro max
Боја:
White
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


telefonot e vo fabricka sostojba full pack ne cepkan se mu e orginal kako nov
moze i na viber ili whatssap bez zameni