Број на оглас: 4154428
Објавен на: 19.05.2022, 14:31
1 / 5

Bandazi 17 za captiva,antara

320 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
6J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
114
Ширина на гума:
235
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Odlicni bandazi so se gumi.Pasiraat na captiva i antara.