Број на оглас: 4152081
Објавен на: 18.05.2022, 10:24
1 / 12

Vlecna Sluzba/Slep Sluzba/Road Assistance

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


**ЈАКИМОВСКИ ТРАНС**

🚘Транспорт на секаков вид патнички возила.

🚐Транспорт на секаков вид Товарни Возила.

🚨Транспорт на оштетени и неисправни возила.

🚜Транспорт на секаков вид градежни и земјоделски Возила/Машини.

🔝Транспорт на приколки, мотори, скутери, четирицикли (ATV).

🆘ПАТНА АСИСТЕНЦИЈА 24/7 - 365 НА ТЕРИТОРИЈА НА СКОПЈЕ И ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА🆘

Вршиме наплата и на Фактура!!!