Број на оглас: 4151812
Објавен на: 31.05.2022, 08:56
1 / 2

GOLF 4 1 8 turbo DELOVI

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


motor menuvac vo top sastojba i dr