Број на оглас: 4151443
Објавен на: 02.12.2021, 16:07
1 / 4

Se prodava Iphone 7

10.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Друга марка
Модел:
Iphone 7
Боја:
Останато
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iphone 7 so 72% battery health,so telefonot dobivate originalen fast charger.
Kontakt broj 070 788 016