Број на оглас: 4148012
Објавен на: 11.01.2022, 10:06
1 / 1

ZILDJIAN EFX 20"CRASH & ORIENTAL CHINA 18"

4 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat ZILDJIAN EFX 20"CRASH i ORIENTAL CHINA 18" vo perfektna sostojba. mnogu malku koristeni
20" - 16000den
18" - 10000den

078-636-212