Број на оглас: 4146854
Објавен на: 28.09.2022, 08:11
1 / 12

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

25.500 €
Марка:
Porsche
Модел:
Cayenne
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
176 kw / 239 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
SUPERAVTO
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


*** CENATA E ZA KESH PARI ****
PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !
KOMPLETNO SERVISIRAN ! + 4 NOVI LETNI GUMI 2022 !
REGISTRIRAN NA MK TABLI CELA GODINA !

CENA ZA ZAMENA E 30000 EUR ! ZAMENA MOZE ZA VOZILO DO MAKS 10000 EUR !!!!