Број на оглас: 4146347
Објавен на: 27.11.2021, 18:27
1 / 4

Gaming Pc Hp

43.000 МКД Цената е фиксна
Xaрд диск HDD:
1 TB
РАМ Меморија:
16 GB и повеќе
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
HDD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Kompjuterot e vo super sostojba kupen e od shfajcarija pred godina i pol 1000 Chf
Specifikaci:
Intel i5 9400F
Ram 16 Giga
Grafika 1050ti 4Gb
SSD 250 Gb
Hdd 1T i mnogu drugi opci rabotit kako Saat i gi terat najnovite igri!