Број на оглас: 4145448
Објавен на: 16.05.2022, 19:39

KUJKA

1 €
Број на соби:
5
Квадратура:
90 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
250 m²
Тип на домот:
Половина куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1
Година на реновирање:
1
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
Адреса:
Ilindesa

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kujk vo VALANDOVO
Inf. na tel.078 430 802