Број на оглас: 4144738
Објавен на: 02.01.2022, 15:57
1 / 3

Гарнитура

150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Се продава гарнитура, користена и зачувана. Сите заинтересирани можат да се јават на тел. Бр. 070457165.