Број на оглас: 4144063
Објавен на: 19.01.2022, 23:43
1 / 10

AUDI A3 1.9 TDI 77kw 105ks 2006/2005 GOD NOV UVOZ

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks 2006/2005 god
Sega uvezeno plateni davacki do registracija
Kon tel 075255999
Kon tel 075339911