Број на оглас: 4143946
Објавен на: 09.08.2022, 06:14
1 / 12

СЕ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ

1 €
Квадратура:
122 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува дуќан кој се наоѓа на ул. Луј Пастер бр.5, кај новата црква Св. Константин и Елена, до кино Култура, во центарот на Скопје. Истиот е на три нивоа сите со деловна намена и тоа: приземје со 55м2, галерија со 25м2 и подрум со 42м2.
ПОГОДЕН Е ЗА СЕКАКВА НАМЕНА